Доставка по Запорожью

Доставка по Украине

  viber067-616-01-00 
 • Цены на товары действительны ТОЛЬКО при оформлении
 • заказа на нашем сайте или по телефону. 
 E-mail: zoozp@ukr.net
Корзина
Корзина пуста.
Разделы
Информация
Доставка, Оплата, Гарантии
Карта сайта
Адвокат - всесторонняя защита от паразитов в удобной спот-он форме
НОВАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ! >>
Отзывы
Языки
Русский Украинский
Поиск
    Расширенный поиск
ВСЕ для домашних животных!

Адвокат капли - всесторонняя защита от паразитов

Адвокат - всесторонняя защита от паразитов в удобной спот-он форме


Адвокат® спот-он для собак                Адвокат® спот-он для кошек

advocate

Золотий стандарт контролю паразитів у собак

 

Склад: 10% імідаклоприду та 2,5% моксідектину.

 

Показання до застосування:

 • Лікування та попередження зараження блохами (Ctenocephalides spp.), вошами (Trichodectes canis, Linognatus setosus).
 • Як один із засобів при лікування алергічного блошиного дерматиту.
 • Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis).
 • Контролю нематодозів (Toxocara canis, Toxascaris leonina, включно личинкові стадії, L4 та зрілі паразити, Ancylostoma caninum, Ancylostoma brazilience, Uncinaria stenocephala, L4 личинкові стадії та зрілі гельмінти, Trichuris vulpis);
 • Лікування демодекозу (Demodex canis);
 • Лікування саркоптозу (Sarcoptes scabiei);
 • Лікування вушної корости (Otodectes cynotis);
 • Лікування хейлетіозу (Cheyletiella yasguri);
 • Лікування та профілактика ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum - личинка L4, зрілі);
 • Лікування кренозомозу (Сrenosoma vulpis).

 

Дозування:

Мінімальні терапевтичні дози 10 мг/кг ваги імідаклоприду та 2,5 мг/кг ваги моксідектину, що еквівалентно 0,1 мл Адвокату® на 1 кг живої ваги для собак. 

Вага собаки (кг)Розмір піпеткиОб’єм, (мл)Імідаклоприд (мг/кг ваги)Моксідектин (мг/кг ваги)

> 4 - 10 кг

Адвокат® для середніх собак

1,0

10-25

2,5-6,25

> 10 – 25 кг

Адвокат® для великих собак

2,5

10-25

2,5-6,25

> 25 – 40 кг

Адвокат® для дуже великих собак

4,0

10-16

2,5-4

> 40 кг

Відповідна комбінація піпеток

 

Лікування та попередження зараження сифоноптерозом.

Однократна обробка препаратом попереджає зараження блохами протягом 4-х тижнів, але личинки в оточуючому середовищі можуть з’являтися до 6 тижнів і довше – залежить від кліматичних умов. Тому було б доцільно поєднати обробку тварини препаратом Адвокат® з обробкою оточуючого середовища з метою перервати життєвий цикл бліх. Такі заходи допоможуть швидко знизити та знищити популяцію бліх. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат потрібно застосовувати щомісяця.

 

Лікування отодектозу.

Необхідна однократна обробка препаратом. Як і при будь-якому лікування отодектозу, необхідно обережно видалити неприкріплені кірочки з зовнішнього вуха. Рекомендовано проконсультуватись у ветеринарного лікаря через 30 днів після обробки, оскільки деякі тварини потребують додаткового лікування. Не наносити безпосередньо у вушний простір.

 

Лікування корости (спричиненої Sarcoptes scabiei var. canis)

Лікування проводять двічі (по 1 дозі, вказаній в таблиці) з інтервалом 4 тижні.

 

Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis)

Адвокат ® для собак проти Demodex canis застосовують кожні 4 тижні  (наносять на шкіру)  протягом 2-4  місяців. У тяжких випадках препарат застосовують з інтервалом 1 раз на тиждень. В усіх випадках лікування продовжують до тих пір, поки результати  2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зіскріби зі шкіри). У випадках коли, після  лікування препаратом Адвокат ® для собак  протягом 2-х місяців у тварини не спостерігається покращення  застосування препарату припиняють і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування.

Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій.

 

Попередження дирофіляріозу

Для попередження дирофіляріозу препарат необхідно застосовувати щомісяця протягом усього періоду активності комарів. Препарат необхідно застосовувати протягом року, або за наступною схемою: як мінімум, за 1 місяць до очікуваної активності кровосисних комах, протягом всього періоду активності та ще 1 місяць після завершення їхньої активності. Для дотримання порядку лікування рекомендовано обробку проводити в одну і ту саму дату щомісяця.

 

Лікування ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum).

Одноразова доза. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб. Регулярна щотижнева обробка протягом 4-х тижнів попередить ангіостронгільоз.

 

Лікування кренозомозу (Crenosoma vulpis)

Однократна обробка.
 

Нематодози, анкілостомози.

Щомісячна обробка проти дирофіляріозу, як попереджувальна програма, автоматично знижує можливість реінвазії нематодами, цестодами, анкілостомами. В зонах благополучних по дирофіляріозу препарат застосовують як сезонну обробку проти бліх та гастроінтестинальних гельмінтозів.

 

Порядок застосування.

Тільки для зовнішнього використання. Видаліть одну піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, зніміть ковпачок. Переверніть ковпачок та одягніть на піпетку – таким чином видаливши фольгу.

Для собак до 25 кг: собак обробляють в стоячому положенні. Розділіть шерсть між лопатками так, щоб було видно шкіру. По можливості препарат наносять на непошкоджену шкіру. Розмістіть вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, щоб весь вміст нанести безпосередньо на шкіру.

Для собак вагою більше 25 кг: для зручності обробки собака повинен стояти. Вміст піпетки потрібно нанести в 3-4 точки вздовж хребта: починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному ненесенні потрібно роздвигати шерстний покрив так, щоб було видно шкіру. По можливості препарат наносити на непошкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру та обережно стисніть піпетку так, щоб порційно видавлювати вміст піпетки на шкіру. Не видавлюйте велику кількість препарату в одне місце, оскільки розчин може стекти з місця нанесення додолу.

 

Водостабільність:

Короткотривалий контакт тварини з водою (1-2 випадки) в період між двома щомісячними обробками не викликає зниження ефективності препарату. Однак, часте купання з шампунем, або іншими імерсійними сумішами, може знизити ефективність дії препарату.

 

Застереження:

Після обробки тварини вимити руки. Не застосовувати в період лікування інші макроциклічні лактони.

 

Строк придатності: 3 роки

 

Умови зберігання: Не зберігати при температурі вище 30º С

 

Упаковка: Піпетки, упаковані в блістери по 3 штуки.

advocateadvocateadvocateadvocate

 

 

 

Адвокат® спот-он для кошек до 4 кг,    для кошек 4-8 кг

advocate

Опис: Прозорий розчин.

 

Склад: Діючі речовини: 10% імідаклоприду та 1,0% моксідектину.

 

Застосування:

Для лікування та попередження зараження блохами (Ctenocephalides felis), лікування алергічного блошиного дерматиту, лікування отодектозу (спричиненого Otodectes cynotis), профілактика дирофіляріозу (знищує мікрофілярії L3 та L4 Dirofilaria immitis), лікування гастроінтестинальних нематодозів (личинки L4, незрілі та імаго Toxocara cati, Ancylostoma tubaeforme).

 

Дозування:

Мінімальна терапевтична доза 10 мг/кг живої ваги імідаклоприду та 1,0 мг/кг ваги моксідектину, що еквівалентно 0,1 мл/кг ваги препарату Адвокат® для котів.

≤ 4 кг

Адвокат® для маленьких котів

0,4

Мінімум 10

Мінімум 1

Вага кота, кгРозмір піпеткиОб’єм, (мл)Імідаклоприд (мг/кг ваги)Моксідектин (мг/кг ваги)

> 4-8 кг

Адвокат® для великих котів

0,8

10-20

1-2

> 8 кг

> 40 кг

Відповідна комбінація піпеток

 

Лікування та попередження зараження блохами. Однократна обробка препаратом знищує та попереджає зараження блохами протягом 4-6 тижнів. Доцільно поєднати обробку тварини препаратом Адвокат® з обробкою оточуючого середовища (наприклад аерозолем Больфо®). При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовувати щомісяця.

 

Лікування отодектозу. Рекомендована однократна обробка. Бажано проконсультуватись у ветеринара через 30 днів після лікування, оскільки деякі тварини потребують повторної обробки. Не наносити у вушний канал.

 

Попередження дирофіляріозу. Препарат потрібно застосовувати, починаючи за 1 місяць до періоду активності кровосисних комах (квітень) та закінчуючи через 1-2 місяці після завершення періоду їх активності (жовтень). Інтервал між обробками – 30 днів. Рекомендовано перед профілактичною обробкою провести діагностику дирофіляріозу у котів старше 6 місяців. Якщо у тварини підтвердили наявність зрілих форм дирофілярій, то лікування повинно проводитись у відповідності із сучасними методиками.

 

Нематодози. Щомісячна обробка Адвокатом® знижує можливість реінвазії нематодами. Адвокат® можна застосовувати як сезонну обробку проти нематодозів.

 

Метод застосування:

Для зовнішнього застосування. Видаліть піпетку з упаковки, зніміть ковпачок, проколіть захисну фольгу. Розділіть шерсть в області шиї біля основи черепа тварини так, щоб видно було шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру, стисніть піпетку, щоб препарат розмістити безпосередньо на шкіру. Нанесення біля основи черепа дозволяє уникнути можливості злизування препарату твариною. Наносити препарат на непошкоджену шкіру.

 

Протипоказання:

Не використовувати котенятам віком менше 9 тижнів. Хворим, ослабленим, а також котам вагою менше, ніж 1 кг,  препарат застосовувати на розсуд та під наглядом ветеринарного лікаря. Впродовж лікування не можна застосовувати інші макроциклічні лактони.

 

Несприятливі ефекти:

В дуже рідких випадках може виникати короткочасний зуд, забруднення шерсті, еритема на шкірі, блювота. Всі ці ознаки зникають без лікування. Препарат гіркий, тому, якщо тварина злиже місце аплікації після обробки, в рідких випадках можлива слинотеча, що не є ознакою інтоксикації і проходить за кілька хвилин, іноді при злизуванні можливий прояв нервових явищ, які швидко минають. Правильне нанесення препарату мінімізує можливість злизування аплікації твариною.

 

Застереження:

Вміст піпетки не повинен потрапити до очей або до рота тварини. Короткочасний контакт тварини з водою в 1-2 випадках не знижує ефективність препарату. Часте купання тварини з шампунем або іншими імерсійними сумішами може знизити ефективність Адвокату®.

 

Застереження:

Уникати контакту препарату з очима, ротом та шкірою. Не їсти, не пити, не палити під час проведення обробки. Вимити руки після обробки. У випадку потрапляння препарату на шкіру або в очі потрібно змити препарат водою з милом, очі - промити водою. Якщо симптоми не зникають, або препарат був заковтнутий, зверніться до лікаря та покажіть листівку вкладку або упаковку препарату.

Не грумінгувати, не гладити тварину, поки місце нанесення не висохне.  Розчинник, що входить до препарату, може залишати плями на певних матеріалах (шкіра, тканина, пластик, тощо), тому, перш ніж тварина торкатиметься цих матеріалів, дозвольте препарату висохнути.

 

Форма випуску:

Піпетки по 0,4 мл та 0,8 мл, запаковані в блістери по 3 штуки.

 

Зберігання:

У закритій упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей  та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 0° до 30°  С.

 

Термін придатності:

3 роки.


НазадНовинки
Акции нашего зоомагазина
© ShopOS 2024
Скрипты
интернет-магазина